2.El Depo Rafı Satmak İstiyorum

2.El Depo Rafı Satmak İstiyorum

Depo raflarını alırken ciddi maliyetler ödememektedir. 2.El Depo Rafı Satmak İstiyorum diyorsanız kurumsal çözüm için ekibimizle tanışınız. Artık kullanmadığınız rafları çürümeye terk etmek yerine ikinci el depo raf sistemleri alan profesyonel firmamıza kolayca satabilirsiniz. Firmamız hem sizlere yüksek fiyat vermekte hemde söküm, nakliye dahil tüm işleri bünyesindeki personelleri ile yapmaktadır.

Ağır yük depo raf sistemleri ve hafif yük raf sistemlerinin tüm model ve çeşitlerinde alım yapmaktayız. Satmak istediğiniz rafları yerinize gelip görüyor ve fiyat teklifimizi hemen veriyoruz.

Depo Raflarını Nasıl Satabilirim?

Depo raflarının genelde alıcısı her zaman vardır. Ancak süreç bazen çok uzun olabilir. Firmanıza veya kendinize ait olan rafları ilan yöntemi ile internette satabilirsiniz. Bu tür satışlarda birden fazla kişi ile muhatap olup rafları göstermek zorunda kalabilir ve satmadan ciddi mesai harcayabilirsiniz. Bunun yerine ikinci el depo raf sistemleri alımı yapan firmamıza ulaşarak hiç beklemeden en hızlı şekilde rafların satışını en iyi fiyatla nakit olarak yapabilirsiniz.

Depo Raflarını Nasıl Satabilirim?

2. el depo rafı ürünleriniz hangi model ve ebatları, ölçüleri ne olursa olsun alım yapıyoruz. Çelik, Metal, Demir, Alüminyum raf dahil her tür üründe en iyi fiyatlarla adresten aynı gün alım yapıyoruz.

2.El Depo Rafı Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Her maden türünün yani çelik, demir ve metal ürünlerinin bir kullanım ömürleri bulunmaktadır. İkinci el depo rafları fiyatları belirlenirken sistemin mevcut kalan ömürleri hesaplanır. Geri dönüşüm yerlerine yani hurdacılara raflarınızı vermek istiyorsanız elbet bu durum geçerli olmayacaktır. Hurdacılar sizlerden satın aldıkları raf sistemlerini direk geri dönüşüme vermektedir. Firmamız ise gerekli bakım onarımları yapıldıktan sonra tekrar kullanıma sunmaktadır. Bu nedenle daha iyi be yüksek fiyatları müşterilerimize vermekteyiz.

fiyatların net olarak belirlenebilmesi için raf sisteminin en son güncel durumunu yerinde görmek gereklidir. Bunun için firmamız müşterilerine ücretsiz keşif hizmeti vermektedir. İstanbul içinde aynı gün tüm ilçelerde müşterilerimizin vereceği adrese gitmekte ve fiyat tespiti yapmaktayız.

Vaktiniz yoksa ve acil fiyat almak istiyorsanız bizlere depo raf sisteminin en güncel fotoğraflarını ileterek yüne fiyat alabilirsiniz. Ancak nihai net fiyatlar için yerinde tespit yapmak en doğru olan yöntemdir.

2.El Depo Rafı Fiyatları Nasıl Belirlenir

2.El Ağır Yük Depo Rafları Sökümü Yapıyor Musunuz?

Depo raf sistemi konusunda profesyonel kadrola sahip olan firmamız raf kurulum ve söküm hizmetleri de vermektedir. İş güvenliği kurallarına dünya standartlarında uyum sağlamak hassas işçilik sağlamaktayız. Kaç metre ve hangi tip sisteme sahipseniz firmamızdan raf söküm ve kurulum talep edebilirsiniz.

Satmayı düşündüğünüz raf sistemleri eğer kurulu ise yine firmamız personelleri tarafından söküm işlemi yapılacaktır. İkinci el depo raf sistemleri satışlarında kurulum ve söküm işlerinde herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

İkinci El Depo Rafı Satışı Ödemesi Nasıl Yapılıyor?

Şirketimiz depo rafları alanında yaklaşık 10 yılı aşkın bir sektör tecrübesine sahiptir. Sizlerden satın aldığımız depo raflar için nakit ödeme dışında herhangi bir ödeme şeklimiz bulunmamaktadır. Çek ile ödeme, senet ile ödeme, vadeli ödeme teklifi yapmayız. Raf sistemleriniz için vereceğimiz fiyat teklifini kabul etmeniz durumunda vadedilen ücret aynı gün sizlere alım sırasında nakit olarak ödenecektir.

Raf alım satım işlerinde güven oldukça önemlidir. Bu alanda bir çok farklı sorun mağduriyet yaşanmıştır. Bu sebeple raf alırkende satarken de ciddi firmalar ve kurumsal hizmet verebilecek firmalar ile çalışmanız önerilmektedir. Her işi yapan değil alanında uzman sektör bilgisine sahip yerler ile çalışmalısınız. Depo rafları dışında farklı bir hizmetimiz bulunmamaktadır. Şimdiye kadar müşterilerimizden hiç bir olumsuz geri dönüş almadık.

içinden geçilebilir raf sistemi nedir

İçinden Geçilebilir Raf Sistemi Nedir?

Son yılların en önemli raf sistemlerinden biri içinden geçilebilir raf sistemleridir. Daha önce denk gelmediyseniz İçinden geçilebilir raf sistemi nedir? Sorusunun cevabını merak edebilirsiniz. Drive through olarak adlandırılan içinden geçişli bu raf sistemi içine girilebilir raf sistemleri ile karıştırılmamalıdır. İçinden geçilebilir raf modellerinde ürün-mal bir taraftan ikmal edilmesi diğer taraftan ise malın ve ürünün çağılmasını sağlamaktadır. Bu raf sisteminde travers kullanımı yerine ray kullanılmıştır.

İçinden Geçilebilir Raf Sistemi

Depolama ve istiflemede her yeni dönemde farklı tip gelişmeler yaşanmaktadır. Büyük ve hacimli depolamaya ihtiyaç duyulan sektörlerde içinden geçilebilir raf sistemi büyük avantaj sağlamaktadır. Yer ve alandan kazanç sağlandığı gibi kullanım kolaylığı ve zaman tasarrufuda sağlar. Koridor kullanıma gerek duymadan yerden avantaj sağlar. Büyük depolama alanları için ideal bir tercihtir. Dünyada uzun süredir bu tür raf sistemleri kullanılmakta olup Türkiye’de son yıllarda etkin bir kullanıcıya ulaşmıştır.

Ürün ve malların tek taraftan giriş çıkış yapabilmesinin aksine bu raf modelinde bir taraftan giriş yapılır diğer taraftan çıkış yapılır. Tam sözlük anlamı Drive – Through Rack olan bu ürün her ne kadar maliyetli olsa da  kullanımı her geçen yıl artmaktadır.

içinden geçilebilir raf sistemi

İçinden Geçilebilir Raf Sistemleri Alanlar

Firmamız ikinci el depo rafı için her çeşit ve modelerde ürünü satın almaktadır. Satmak istediğiniz her depo rafınıza talibiz. İçinden geçilebilir raf sistemi alımlarımızda bulunmaktadır. Rafın büyüklüğüne ve kalan kullanım ömrüne göre en iyi alım satım fiyat teklifini veriyoruz. Bizlere ulaşarak firma uzmanımız adresinize çağırabilir yerinde inceleme isteyebilirsiniz. Satışını yapacağınız rafları analiz ediyor ve sizin yerinizde aynı gün fiyat teklifimizi veriyoruz. Satmak isterseniz belirlenen fiyatlar nakit olarak tarafınıza ödenmektedir. Hafta için hafta sonu ikinci el depo rafı satmak için bizlere mutlaka ulaşınız.

İçinden geçilebilir raf sistemi nedir? yazımız dışında diğer tüm raf sistemleri için detaylı bilgiyi web sitemizde bulabilirsiniz. Yinede yetersiz kaldığımız diğer ayrıntılar için bizleri arayabilir ve teknik personelimizden yardım alabilirsiniz. Depo raf sistemleri için alım satım konusunda güvenilir hizmetlerimiz 2021 yılında da aralıksız olarak devem etmektedir.

çekmeköy depo raf sistemleri

Çekmeköy Depo Raf Sistemleri

Kullanmadığınız depo raf sistemlerinizi kolayca değerlendirin. Çekmeköy depo raf sistemleri alan firma olarak mevcut durumu her ne olursa olsun raflarınızı nakit alıyoruz. Ebatları, adetleri ve teknik özellikleri her ne olursa olsun tüm 2.el depo raf sistemleri için alım yapıyoruz. Durduğu yerde eskiyip çürümeye terk etmeden ekonomiye katkı sağlayın. Firmamız sizlerden satın aldığı depo raf sistemleri gerekli bakım onarımlarını yaparak tekrar kullanıma sunmakta yada geri dönüşüme almaktadır.

çekmeköy depo raf sistemleri alanlar

Çekmeköy Depo Raf Sistemleri Alanlar

Depolarda ağır yük raf sistemleri ve hafif yük raf sistemleri farklı teknik özelliklerde kullanılmaktadır. Her ne kadar ciddi sürede kullanım ömrü bulunuyor olsa da zamanla değişim gerekebilmektedir. Çekmeköy depo raf sistemleri firmamız her semtten ve bölgeden kendi araçları ile adresinize gelip alım yapmaktadır. mevcut raflarınızı yerinizde görerek fiyat belirleriz. Sizlere vereceğimiz fiyat teklifi kabul görmesi halinde peşin ödeme yaparız.

İstanbul depo raf sistemleri alanlar için uzman firma bulmak çok kolay değildir. Bu düzeyde hizmet veren firma bir kaç taneden fazla değildir. Depo raflarınızı hurdaya vermeden önce mutlaka bizlerle irtibat kurunuz.

Çekmeköy 2.El Depo Raf Sistemleri

İnternet sitelerinden lan yolu ile depo raflarını satmayı planlamak oldukça zorlu bir süreçtir. Hem güven konusunda ciddi sıkıntılar ortaya çıkmakta hemde ciddi bir mesai harcamak gerekmektedir. Şirketimiz ise Çekmeköy depo raf sistemleri için sizleri bu zahmete sokmadan aynı gün alım yapabilmektedir.

sultanbeyli depo raf sistemleri

Sultanbeyli Depo Raf Sistemleri

Depo raf sistemlerinin en çok kullanıdı alanlarda sanayi işletmeleri, gıda depolarıdır. Sultanbeyli depo raf sistemleri alanlar olarak ilçemizde tüm işletmelerin kullanmadığı raf sistemlerini değerine nakit ödeme karşılığında almaktayız. Raf satmak istiyorsanız ve aynı gün çözüm bulmak istiyorsanız bizlere ulaşarak hemen satış sağlayabilirsiniz. Ağır yük raf sistemleri, hafif yük raf sistemleri, çelik ve metal tüm raf sistemlerinde alım yapıyoruz. İstanbul depo raf sistemleri konusunda deneyimi yüksek kadrolarımızla yıl boyu aralıksız destek vermekteyiz.

Sultanbeyli Depo Rafları Alan Yerler

Sıfır raf alırken genelde herkes ciddi rakamlar öder. Ancak satmak istediğinde bekletilerinde olan rakamları bir çok kişi ve firma bulamaz. Ayrıca bir çok işletme doğru firmalar üzerinden satış sağlayamaz. Sultanbeyli depo raf sistemleri alan yerler olarak sizlere her yıl olduğu gibi 2020 yılında da aynı gün hizmet sunabilmekteyiz. Kullanmadığınız, boşa çıkmış ve atıl hale gelmiş tüm depo raf sistemlerini ekiplerimize ulaşarak kolayca satın. Her ilçede ikinci el raf alan yerler için firma bulmak zordur. Bu nedenle bir çok kişi satışları e-ticaret platformlarından ilan üzerinden denemektedir. Ancak bu yöntemle onlarca kişi muhatap olmak ve görüşmek zorunda kalabilirsiniz.

Sultanbeyli İkinci El Raf Alanlar

Sultanbeyli depo raf sistemleri için sizleri mağdur etmeden en güvenilir şekilde hizmet vermekteyiz. Müşteri ilişkileri en yüksek deneyili personelimizle satış ve sonrasında da hizmet sunmaktayız. Firma uzman personelimizden ayrıca gün içinde yerinizde ücretsiz keşif desteğide alabilirsiniz.

kurtköy depo raf sistemleri

Kurtköy Depo Raf Sistemleri

Depo raflarının tüm çeşitlerinin kullandığı bölgelerimizden biride bu semtimizdir. Kurtköy depo raf sistemleri bir çok endüstri sektöründe kullanılmakta olup bir çok deponun olmazsa olmazı konumundadır. Gıda depolarında, hırdavat depolarında, endüstriyel tesislerinde, üretim yapan firma ve fabrikalarda depo rafları hem ağır yük hemde hafif yük modelleri ile kullanılmaktadır. İstanbul depo raf sistemleri alım konusunda hizmet veren firmamız semtimizde de haftanın her günü tüm firmalara hizmet vermektedir. Satmak istediğiniz tüm depo rafları için bizlere ulaşabilir ve nakit ödeme alabilirsiniz.

Kurtköy Depo Rafı Alanlar

Bir çok ilçede ve bölgede olduğu gibi sizlerde ikinci el depo raflarınızı satacak bir firma bulmakta zorlanabilirsiniz. Firmamız ise senelerdir bu işi hakkı ile yapmakta ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviye sağlamaktadır. Tüm işletmelerin kullanım yapmadığı tüm rafları değerine nakit ödeme yaparak satın almakta ve sanayiye kazandırmaktadır. Kurtköy depo raf sistemleri için işinde uzman güvenilir bir firma arıyorsanız mutlaka ekiplerimizle tanışınız.

Kurtköy Ağır Yük Raf Sistemleri Alan Yerler

Hafif yük raflarını alım yaptığımız gibi en çok talep gelen ağır yük raflarında da aynı gün adresinizden alım yapıyoruz. Çelik raf tipleri, metal depo raf sistemleri için en yüksek fiyat teklifini tarafınıza veriyoruz. istanbul içinde hem anadolu yakası hemde avrupa arkasında günün her saatinde ücretsiz yerinde keşif hizmetimiz vardır. Yerinize gelecek uzman personelimiz raflarınızı inceleyecek olup hemen fiyat teklifini sizlere iletecektir. Kurtköy depo raf sistemleri için vakit kaybetmeden hemen bizleri arayınız.

pendik depo raf sistemleri

Pendik Depo Raf Sistemleri

Depo raflarının her alanda kullanımı bulunmaktadır. Pendik depo raf sistemleri için ikinci elde alım yapan firmayız. Gıda depolarında, hırdavat depolarında, fabrikalarda ve çeşitli endüstri sektörlerinde kullanılan depo rafları için nakit ödeme yaparak alım yapıyoruz. Kullanmadığınız ve atıl hale gelmiş depo raflarınızı bizlere ulaşarak kolayca satabilirsiniz. İstanbul depo raf sistemleri konusunda ikinci elde aynı gün alım yapabilen ender şirketlerden biriyiz. Tüm depo rafaları alımlarında nakit ödeme yapıyor ve kendi araçlarımızla adresinizden alım sağlıyoruz.

Pendik Depo Raf Sistemleri Alan Yerler

Satın alırken son derece yüksek bedeller ödediğiniz rafları elden çıkarmak isteyebilirsiniz. Yada işletmenizde bulunan raflarınız eskimiş ve yenisi ile değişmeniz gerekebilmektedir. Firmamıza ulaşarak satmak istediğiniz tüm depo raflarını en yüksek bedelle elden çıkarabilirsiniz. Pendik depo raf sistemleri alım konusunda geniş ve yağın bir hizmet ağına sahibiz. İster şehir merkezinde olun yada fabrikalar bölgesinde olun bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamız ayrıca tüm ilçemizin semtlerinde ücretsiz keşif ve yerinde tespit hizmeti vardır.

Pendik Ağır Yük Depo Rafları

Depoların olmazsa olmazı ağır yük depo raf sistemleridir. Yüksek ağırlığa sahip olan ürünlerin istiflenmesi için gerekli ve zorunludur. Bir çok gıda deposunda ve ağır hacimli ürünlerin depolanmasında ağır yük rafları kullanılmaktadır. Pendik depo raf sistemleri için alım yapan firma arıyorsanız mutlaka bizlere ulaşarak fiyat teklifi isteyiniz. Her model ve çeşit ağır yük raflarında alımlarımız mevcuttur.

maltepe depo rafı alanlar

Maltepe Depo Rafı Alanlar

Ağır yük depo rafları ve hafif yük depo raf sistemlerinizi nakit alıyoruz. Maltepe depo rafı alanlar olarak satmak istediğiniz tüm raflarınıza talibiz. Arayın hemen uzman personelimiz adresinize gelerek yerinde tespit yapıp fiyat teklifi versin. Kabul etmeniz halinde firma personelimiz tarafınıza nakit ödeme yapacak olup kendi araçlarımızla rafları adresinizden alacağız. İstanbul depo raf sistemleri alım satım konusunda kurumsal çözümleri sizlere eksiksiz ve kusursuz sağlıyoruz.

Maltepe İkinci El Depo Rafları

İkinci el depo raflarınızı kesinlikle hurdacıya vermeyin. Bizlere ulaşarak raflarımızın gerekli bakım onarımları yapılarak tekrar kullanılması sağlanabilmekte yada doğru geri dönüşüm işlemine alınmaktadır. Maltepe depo rafı alanlar olarak hiç bir müşterimizi mağdur etmeden aynı gün alım yapıyor ve her alımda nakit ödeme sağlıyoruz. İstanbul genelinde bu konuda yüksek tecrübeye sahip bir kaç firmadan biriyiz. Depo raf sistemleri şehrimizde bir çok fabrika, gıda deposu, endüstri ve sektörde yaygın kullanımı vardır. Hali ile hem alış hemde ikinci elde satış oldukça fazladır. İstanbul ikinci el depo raf sistemleri konusunda titiz bir ekip çalışması sunuyoruz. Arayın hemen hizmet alın.

Maltepe 2.El Raf Alanlar

İkinci el depo raflarınızı satmak için ilan yöntemi ile çözüm arayabilirsiniz. Ancak çok fazla kişi görüşme yapmanız ve sürekli malzemeleri yerinde göstermeniz gerekebilir. Bu bir çok kişi için dayanılmaz bir durumdur. Maltepe depo rafı alanlar olarak sizleri bu zahmetli sürece sokmadan kolayca raf satış olacağı sunmaktayız.

depo raf sistemi alanlar

Depo Raf Sistemi Alanlar

Bir çok endüstri ve sanayi sektöründe depo rafları kullanımı yoğundur. Depo raf sistemleri alanlar olarak firmaların depolarında artık kullanmadığı tüm rafları değerine nakit ödeme yaparak satın almaktayız. Az veya çok, hangi model olursa olsun tüm depo raf sistemleri için peşin ödeme ile alım yapıyoruz. Satmak istediğiniz raflarınız için bizlere kolayca ulaşabilir ve aynı gün İstanbul içinde hizmet alabilirsiniz. 2020 yılında da deneyimli ve tecrübeli kadromuzla sizlere en hızlı ve etkin hizmeti biz sunuyoruz.

Depo Raf Sistemleri Alan Yerler

Depo raf sistemlerinde alım yaparken firma bulmak kolaydır ancak raflarınızı satmak istediğinizde sadece bu alanda profesyonel hizmet veren yer bulmak zordur. Bizlerde tam bu noktada sizlere çözümler üretiyoruz. Gezici mobil ekiplerimiz gün içinde tüm müşterilerimize ulaşabilmekte ve yerinde tespit yapabilmektedir. Satmak istediğiniz depolarda kullanımı olan ağır yük raf sistemleri, hafif yük raf sistemleri, çelik raf ve metal rafların tümünde alım gerçekleştiriyoruz. Depo raf sistemleri alanlar olarak sizleri mağdur etmeden güvenilir biz hizmet sunuyoruz.

İkinci El Depo Raf Sistemleri Alanlar

Depo rafları her ne kadar uzun ömürlü kullanım sağlıyor olsa da zamanla değişim gerektirebilir. Bu nedenle eski raflarınızı değerlendirmeniz gerekebilir. Bir çok firma veya işletme bu alanda kurumsal hizmet veren firma bulamadığından hurda niyetine raflarını verebilmektedir. Firmamız ise çözüm bulamayan tüm işletmelere piyasa koşullarında en iyi fiyat teklifini vermektedir. Depo raf sistemi alanlar olarak mutlaka sizleri ekibimizden fiyat almaya bekleriz.

ikinci el raf alan yerler

İkinci El Raf Alan Yerler

Elinde ihtiyacı olmayan raflar bulunan firmalar bunları birçok farklı işletmeye satabilmektedir. İkinci al raf alan yerler oldukça fazla sayıdadır ve raflarınızı uygun fiyatlarla satın alabilirler. Raf alan yerlerin ilk sırasında spotçular gelir. Spot yerler sürekli olarak alım yapar ancak genelde değerinin çok alında fiyat teklifi vermektedir. Depo raf sistemleri satışınızda kurumsal çözüm arıyorsanız mutlaka firmamızla iletişime geçiniz.

Depolarda Raf İhtiyacı

Depolar ise rafların en çok tercih edildiği alanlar olarak gösterilebilir. Depolarda hem ağır yük raf sistemleri hemde hafif yük raf sistemleri kullanılmakta ve belirli bir kullanım ömrü sonrasında yenileri ile değiştirilmektedir. Depolarla birlikte Arşiv yerleride ciddi raf kullanımı olan bölgelerdir. Raflar sayesinde düzenli bir yapıda olacak arşivlerde istenilen anlarda belgelere ulaşım mümkün olur. Arşivler genel olarak çok bakımlı yerler olmadığı için neme ve rutubete dayanıklı olabilen raflar tercih edilmektedir. Üzerindeki kaplaması belirli bir süre sonrasında dökülen raflar tercih edilmez. İkinci el raf sektöründe arşivler en potansiyelli müşteriler olarak görülmektedir.

Taşıyabileceği Yük Kapasitesi Önemli

Rafların taşıyabildikleri ağırlıklar çok önemli olur. İkinci el rafları satın alacak olan firmalar ya da kişiler, üzerinde taşıyacağı ağırlığa göre kararlarını vermektedir. İkinci el raf alan yerler ilk olarak rafların özelliklerini analiz ederler ve sonrasında uygun görürlerse satın alma işlemlerini gerçekleştirirler.

Metal Depo Raf Sistemleri

Metal Depo Raf Sistemleri

Sektörel anlamda vidalı raf sistemleri olarak da bilinmekte olan Metal depo raf sistemleri her alanda yaygın kullanımı olan raflardır. Arşiv rafları, hafif yük rafları, depolama rafları, tekstil rafları, kutulu istifleme rafları olarak sıkça tercih edilmektedir. Metal depo rafları dosya ve evrak arşivlemesi için en ideal olan ve kullanımı en eski olan raf sistemleridir. Firmamız Depo raf sistemleri tüm modellerinde alım satım hizmeti vermektedir. Kullanımı sonlanmış olan tüm metal sistemleri için nakit alım yapmaktayız.

Metal Depo Raf Sistemleri

Metal Depo Rafı Özellikleri

  • Cıvata ve Somun yardımı ile kurulan raf modelleridir.
  • Ortak ayak kurulumu yapılabilmektedir.
  • Dörtlü ayak kullanımı yapılabilmektedir.
  • Genel üretimi DKP sac ürünleridir.
  • Farklı kalınlıklarda üretimi yapılmaktadır.
  • Profil ayakları üzerinde dik ve yatay delikler açılmakta ve raf takma imkanı sağlanmaktadır.
  • Koruyucu plastik taban kullanımı yapılmaktadır.
  • Yedek parçası en kolay bulunabilen raf sistemleri modelleridir.

Metal depo raf sistemleri oldukça dayanıklı, uzun yıllar sorunsuz kullanım sağlayabilen raf sistemleridir. Ortalama 15 yıl boyasında deformasyon olmadan kullanımı mümkündür. Ayrıca istenildiğinde bu raf sistemlerini farklı bir yere taşımak da kolaydır.

İkinci El Metal Depo Rafı

Raf sistemlerinin hangi türü olursa olsun sıfır ürünler genelde yüksek maliyetlidir. Bir çok kişi ve işletme masrafı en aza indirmek için ikinci el ürünleri tercih edebilmektedir. Bu nedenle her sektörde ikinci el metal depo raf sistemi kullanımı vardır. İstanbul içinde ikinci el depo raf sistemleri konusunda profesyonel kadrolarımız ile uzun yılladır sizlere sorunsuz hizmet vermekteyiz.