Depolarda sıklıkla ağır yük rafları yada hafif yük raf modelleri kullanılmaktadır. İkinci el depo raf sistemleri konusunda hizmet veren firmamız maliyeti minimuma indireceğiniz çözümler sunar. Şayet depolarda kullanılacak raf sistemleri için yüksek masraflardan kaçınmak istiyorsanız 2.el depo raflarını tercih edebilirsiniz. Firmamız tüm model depo raf sistemi için ikinci el raflarda hem alım hemde satış yapmaktadır.

İkinci El Hafif Depo Yük Rafları

Çelik veya farklı metal üretimlerinden oluşan tüm raflarınıza talibiz. Kullanımı artık sonlanmış olan yada depo kapanışlarından boş duruma çıkan tüm depo raflarınızı sizlerden nakit ödeme yaparak satın almaktayız. Hafif yük rafları için bizlere dilerseniz siteminizin fotoğraflarını gönderebilir yada firmamızı arayarak yerinde tespit yapılmasını isteyebilirsiniz. Bütün sektörlerde kullanımı olan hafif yük raf sistemlerinizi satın alıyoruz. İkinci el depo raf sistemleri konusunda hem bireysel çözümler sunuyor hemde kurumsal hizmet anlayışı ile sizlere en iyisini sunuyoruz.

depo raf sistemleri ikinci el

ikinci el depo raf sistemleri

İkinci El Ağır Yük Depo Rafları

İkinci el depo raf sistemleri konusunda İstanbul da yıllardır müşterilerimize en güvenilir alım satım hizmetlerini vermekteyiz. Satmak istediğiniz tüm ağır yük raf sistemlerini yerinde görüyor, tespit yapıyor ve değerini aynı anda sizlere iletiyoruz. Satışa onay vermeniz halinde kendi ekibimizle yerinizde söküm yapıyor ve nakliyesini de kendimiz sağlıyoruz. Eğer depo raf sisteminizi karar verdiyseniz mutlaka firmamızdan teklif almadan karar vermeyiniz.

İkinci El Depo Raf Sistemleri Fiyatları

Raf sistemleri için ikinci el ürünlerde hem alım hemde raf satışı yaparken bir çok kriter değerlendirmeye alınır. Aşağıda bir kaç maddede en çok dikkat edilen detaylar sıralanmaktadır. Firma uzmanlarımız kesinlikle raflarınızı satın alırken değerinin altında bir bedel sunmaz ve teklif etmez. Sizlerde depo raf sisteminizin değerinin altında gitmesini istemiyorsanız kesinlikle firma uzmanlarımız ile iletişime geçiniz. İstanbul tüm ilçelerinde sizlere kaliteli ve nitelikli hizmet sağlamaktayız.

  • Raf sitemleri ayak kısımlarında forklif darbeleri
  • Sitemin maruz kaşmış olduğu statik yük miktarı ve metal mevcut durumu
  • Raf sistemlerinin boya durumu
  • Depo raf sistemi direk taşıma kapasitesi durumu
  • Raf sistemi mevcut güvenlik aksesuarları