ikinci el raf alan yerler

İkinci El Raf Alan Yerler

Elinde ihtiyacı olmayan raflar bulunan firmalar bunları birçok farklı işletmeye satabilmektedir. İkinci al raf alan yerler oldukça fazla sayıdadır ve raflarınızı uygun fiyatlarla satın alabilirler. Raf alan yerlerin ilk sırasında spotçular gelir. Spot yerler sürekli olarak alım yapar ancak genelde değerinin çok alında fiyat teklifi vermektedir. Depo raf sistemleri satışınızda kurumsal çözüm arıyorsanız mutlaka firmamızla iletişime geçiniz.

Depolarda Raf İhtiyacı

Depolar ise rafların en çok tercih edildiği alanlar olarak gösterilebilir. Depolarda hem ağır yük raf sistemleri hemde hafif yük raf sistemleri kullanılmakta ve belirli bir kullanım ömrü sonrasında yenileri ile değiştirilmektedir. Depolarla birlikte Arşiv yerleride ciddi raf kullanımı olan bölgelerdir. Raflar sayesinde düzenli bir yapıda olacak arşivlerde istenilen anlarda belgelere ulaşım mümkün olur. Arşivler genel olarak çok bakımlı yerler olmadığı için neme ve rutubete dayanıklı olabilen raflar tercih edilmektedir. Üzerindeki kaplaması belirli bir süre sonrasında dökülen raflar tercih edilmez. İkinci el raf sektöründe arşivler en potansiyelli müşteriler olarak görülmektedir.

Taşıyabileceği Yük Kapasitesi Önemli

Rafların taşıyabildikleri ağırlıklar çok önemli olur. İkinci el rafları satın alacak olan firmalar ya da kişiler, üzerinde taşıyacağı ağırlığa göre kararlarını vermektedir. İkinci el raf alan yerler ilk olarak rafların özelliklerini analiz ederler ve sonrasında uygun görürlerse satın alma işlemlerini gerçekleştirirler.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir