depolarda kullanılan raf sistemleri

Depolarda Kullanılan Raf Sistemleri

Ürün, malzeme ve yedek parçalar için geliştirilmiş bir çok depo raf sistemi mevcuttur. Depolarda kullanılan raf sistemleri bir çok farklı özelliğine göre sınıflandırılmaktadır. Dar koridor depo raf sistemleri, kayar sisteme sahip raflar, çok katlı raflar, Drive-in raf modelleri, hafif-orta-ağır yük raf sistemleri, çelik raf ürünleri bunlardan bazılarıdır.

Depolarda kullanım amacı ile üretilen bu raf sistemleri ile alanın en verimli şekilde kullanıması her ne kadar birinci öncelik olsa da ürünlerin muhafaza edilmesi ve korunmasıda amaçlardan biridir. Doğru depolama ile maliyetin daha aza indirilmesi mümkündür. Firmamız ikinci el depo rafı için en iyi fiyat teklifini sizlere vermekte ve kullanmadığınız tüm rafları satın almaktadır.

Depoda Kullanılan Raf Sistemleri

Depoda Kullanılan Raf Sistemleri

Depo rafları farklı çeşitlerde ve özelliklerde üretilebilmektedir. Kullanım çeşitliliği son derece fazla olan bu raf sistemleri sırt sırta dünde, mekik, mezenin, kayar sistem, çift derinlikli, içine girilebilir, hareketli ve daha bir çok çeşitte yerine yapılabilmektedir. Depolarda kullanılan raf sistemleri giyim sektöründe, gıda firmalarında, yedek parça depolarında, lojistik şirketlerinde, arşivlerde olduka verimli bir kullanım sağlar. Depoda kullanılması planlanan malzemelerin ağırlık ve niteliğine göre farklı malzemelerden üretimi yapılabilmektedir.

Depolarda Kullanılan Cıvatalı Raflar

Depolarda Kullanılan Cıvatalı Raflar

Ortalama 60 ile 100kg arasında yük taşıma kapasitesi bulunan raflara civatalı raf sistemleri denmektedir. Rafın tablaları DKP saç malzemesinden yapılmaktadır. Raf sisteminin ayak kısımları ile L profillerden oluşur Ayak üzerinden bulunan civara delikleri ile somun kullanılara bağlantı sağlanır. Bir çok sektör için ideal bir raf sistemi olup ülkemizde bir çok bölgede kullanımı vardır.

Depolarda Kullanılan Hafif Raf Sistemleri

Depolarda Kullanılan Hafif Raf Sistemleri

Hafif yük grupları için üretimi yapılan ve kullanılan raf sistemleri modelleridir. Rafın ayak kısımları kutu profillerde üretilmektedir. Oluşturulan yatay kayıtlar sayesinde ayaklarda birleştirilme yapılır. Hafif yük rafları kullanım alanları oldukça fazladır. Her bir raf sisteminde ortalama yük kaldırma kapasitesi 350kg civarındadır. Ancak istenilen özel taleplere göre bu mukavemet gücünde artırma gidilebilmektedir. Bu ürün raf firmalarında standart olarak üretimi yapıldığı gibi özel ölçü ve teknik özelliklerde de üretimi yapılan depo raf sistemidir.

Depolarda Kullanılan Ağır Yük Raf Sistemi

Depolarda Kullanılan Ağır Yük Raf Sistemi

Depolarda kullanılan raf sistemleri içinde bir diğer tip ise ağır yük raf sistemleridir. Paletli veya paletsiz, paketli veya paketsiz tüm ürünler için kullanılan raf sistemidir. Her bir rafın ağır yük kaldırma kapasitesi 1000 ile 2000kg aralığındadır. Bu tür raf sistemlerinde üretimde ayak kısımları için genelde saç büküm kullanılmaktadır. CC profil ve I profil türüne göre göre kullanılmaktadır.

Anadolu Yakası Depo Raf Sistemleri

Depo raf sistemleri imalatı yapan yerler kolay bulunurken alım yapan yerler bulmak zordur. Anadolu yakası depo raf sistemleri için firmamız eski, yeni her ne durumda olsun depo raflarınızı satın almaktadır. Kullanılmayan, boşta duran, atıl halde bekleyen, eskimiş yada işletme kapanışları nedeni ile acil satmanız gereken tüm raflarınızı nakit ödeme yaparak yerinizden alıyoruz. Ağır yük depo raf sistemleri ve hafif yük raf sistemleri için mutlaka bizlere ulaşınız.

Anadolu Yakası İkinci El Depo Raf Sistemleri

Hangi sektörde kullanılmış olursa olsun tüm depo raflarınıza talibiz. Anadolu yakası tüm ilçe ve semtlerinden alım yapıyoruz. Az çok demeden ister kurumsal firmanızdan yada bireysel kişilerden raf satın alımını yapmaktayız. Sadece bu alanda senelerdir eksiksiz hizmet sunan firmamızdan sizlerde faydalanabilirsiniz. Depo raflarınızın gerçek değerini bulması için kesinlikle doğru yere ürünleri satmanız önerilmektedir. Anadolu yakası depo raf sistemleri için yılın her günü 4 mevsim aralıksız çalışıyoruz.

anadolu yakası ağır yük raf sistemleri

Anadolu Yakası Ağır Yük Raf Sistemleri

Depolarda hafif yük raf sistemleride sıkça tercih edilse de daha çok ağır yük raf sistemleri kullanılmaktadır. Ciddi yük depolamasında kullanılan bu raf sistemleri azman içerisinde yıpranmakta ve kullanım ömrününü tamamlayabilmektedir.

Anadolu yakası ağır yük raf sistemleri için sizleri bekletmiyor gün içinde yerinizde geliyor ve hizmet sağlıyoruz. Dilerseniz raf görsellerinizi bizlere mail yolu ile yada WhatsApp hattımızdan iletebilir ve ortalama fiyat teklifi alabilirsiniz.

istanbul depo raf sistemleri

İstanbul Depo Raf Sistemleri

Sanayi ve çeşitli sektörlerde yıllardır depo raf sistemleri kullanılmaktadır. İstanbul depo raf sistemleri firması olarak her sektörden ikinci ele düşen depo raflarınızı değerine nakit olarak satın alıyoruz. İşletmenizde, fabrikanızda, atölyenizde, depolarınızda artık kullanmadığınız depo raf sistemleri için en iyi değeri beliyor ve hemen fiyat teklifi veriyoruz. Hurdaya çıkarmak, atıl halde bekletmek, çürümeye terk etmek yerine raflarınızı nakite çevirebilirsiniz.

İstanbul İkinci El Depo Raf Sistemleri

Depo kullanımı şehrimizde oldukça fazladır. Gıda depoları, hammadde depoları, küçük materyal yada ağır yüklere sahip depolar oldukça fazladır. Ağır yük depo rafları ve hafif yük raf sistemleri senelerdir çeşitli sektörlerde yaygın şekilde kullanılmaktadır. Ancak zaman içerisinde değişim gerektiren durumlar ortaya çıkmaktadır. Firmamız işte tam bu noktada devreye girmekte ve satmak istediğiniz raflar için en kolay satış yöntemini sizlere sağlamaktadır. Marka, model ve teknik özellikleri her ne olursa olsun tüm raflarınızı değerine satın almaktayız.

istanbul ikinci el depo raf sistemleri

İstanbul İkinci El Depo Rafları

İkinci ele düşen depo raf sistemleri için alıcı bulmak hemen kolay olmaz. Bir çok kişi veya firma çeşitli yollar ve yöntemler denemektedir. Bazıları internet platformları üzerinden alıcısı aramakta kimileri ile farklı ilan yöntemlerini denemektedir. Ancak bu süreç hem uzun sürmekte hemde mesaisi yoğun olmaktadır. Bir çok kişi rafları görmek isteyecek ancak alım yapmayacaktır. Bizler ise sizleri bu zahmete sokmadan kolayca satış imkanı sunmaktayız.

Satmak istediğiniz depo raf sistemleri için şirketimiz tüm müşterilerine ücretsiz keşif hizmetleri sağlamaktadır. Arayın hemen vereceğiniz adrese raf uzmanlarımızı gönderelim ve fiyat belirleyelim.

istanbul ağır yük depo raf sistemleri

İstanbul Ağır Yük Depo Raf Sistemleri

Ağır yük depo raf sistemleri hem hacmi hem teknik özellikleri ile en değerli raflardır. Kesinlikle atıl durumuna bırakılacak raflar değildir. Satarkende hurdacılar, eskiciler yerine doğru kişiler ile irtibat kurup satmanız çok daha doğru bir tercih olacaktır. Ebat ve teknik özelliklerine bakılmaksızın tüm raflarınızı en iyi değerde alıyoruz. Depo raf sistemleri alanlar olarak sizlere en etkili, hızlı ve kalitelin hizmeti vermekteyiz.

İstanbul depo raf sistemleri için alıcı firma arıyorsanız sizlere en yakında mutlaka ekibimiz vardır. Bizleri aramadan raflarınızı kesinlikle satmayın.

ataşehir depo raf sistemleri

Ataşehir Depo Raf Sistemleri

Ağır ve Hafif yük raf sistemleri her depolama alanı için en ideal çözümdür. Ataşehir depo raf sistemleri firması olarak şirketlerin kullanım yapmadığı boşa çıkan, eskiyen veya farklı nedenlerle kullanım dışı kalan tüm raflarını satın alıyoruz. Her ne kadar kullanım ömrü kısalsa da depo raf sistemleri değerli olup gerekli bakım onarımları yapılarak değerlendirilebilmekte yada geri dönüşümde fayda alınabilmektedir.

Ataşehir İkinci El Depo Rafları

Sıfır depo rafları alınırken ciddi maliyetleri olduğunu herkes bilmektedir. Bu nedenle kullanılmayan depo raflarını atıl halde bulundurmak yada bekletmek yararınıza olmayacaktır. Ataşehir ikinci el depo raf sistemleri için firmamız her model ve türde raflarınızı değerinde nakit olarak satın almaktadır. Raf satmak için hurdacılar, esciler yerine doğru yere satarak ciddi ekonomik kazanç sağlayabilirsiniz.

ataşehir depo rafı alanlar

Ağır yük depo raf sistemleri, hafif yük depo rafları, arşiv raflarınızı peşin ödeme yaparak aynı gün yerinizden kendi araçlarımızla, ekiplerimizle alıyoruz.

Ataşehir Depo Rafı Alan Yerler

İstanbul Anadolu yakasında hafta içi her gün aktif şekilde çalışmaktayız. Gezici mobil ekiplerimiz sizlerden gelen halinde adresinize yönlendirmektedir. Kurumsal düzeyde hizmet verebildiğimiz gibi bireysel raf satmak isteyen kişilere de hizmet vermekteyiz. Ebatları, boyutları, renkleri, malzeme türü her ne olursa olsun tüm depo raflarınız için bizi arayabilirsiniz.

Ataşehir depo raf sistemleri için size en yakındaki firmayız. Sitemizdeki iletişim numaralarından 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.

çekmeköy depo raf sistemleri

Çekmeköy Depo Raf Sistemleri

Kullanmadığınız depo raf sistemlerinizi kolayca değerlendirin. Çekmeköy depo raf sistemleri alan firma olarak mevcut durumu her ne olursa olsun raflarınızı nakit alıyoruz. Ebatları, adetleri ve teknik özellikleri her ne olursa olsun tüm 2.el depo raf sistemleri için alım yapıyoruz. Durduğu yerde eskiyip çürümeye terk etmeden ekonomiye katkı sağlayın. Firmamız sizlerden satın aldığı depo raf sistemleri gerekli bakım onarımlarını yaparak tekrar kullanıma sunmakta yada geri dönüşüme almaktadır.

çekmeköy depo raf sistemleri alanlar

Çekmeköy Depo Raf Sistemleri Alanlar

Depolarda ağır yük raf sistemleri ve hafif yük raf sistemleri farklı teknik özelliklerde kullanılmaktadır. Her ne kadar ciddi sürede kullanım ömrü bulunuyor olsa da zamanla değişim gerekebilmektedir. Çekmeköy depo raf sistemleri firmamız her semtten ve bölgeden kendi araçları ile adresinize gelip alım yapmaktadır. mevcut raflarınızı yerinizde görerek fiyat belirleriz. Sizlere vereceğimiz fiyat teklifi kabul görmesi halinde peşin ödeme yaparız.

İstanbul depo raf sistemleri alanlar için uzman firma bulmak çok kolay değildir. Bu düzeyde hizmet veren firma bir kaç taneden fazla değildir. Depo raflarınızı hurdaya vermeden önce mutlaka bizlerle irtibat kurunuz.

Çekmeköy 2.El Depo Raf Sistemleri

İnternet sitelerinden lan yolu ile depo raflarını satmayı planlamak oldukça zorlu bir süreçtir. Hem güven konusunda ciddi sıkıntılar ortaya çıkmakta hemde ciddi bir mesai harcamak gerekmektedir. Şirketimiz ise Çekmeköy depo raf sistemleri için sizleri bu zahmete sokmadan aynı gün alım yapabilmektedir.

sultanbeyli depo raf sistemleri

Sultanbeyli Depo Raf Sistemleri

Depo raf sistemlerinin en çok kullanıdı alanlarda sanayi işletmeleri, gıda depolarıdır. Sultanbeyli depo raf sistemleri alanlar olarak ilçemizde tüm işletmelerin kullanmadığı raf sistemlerini değerine nakit ödeme karşılığında almaktayız. Raf satmak istiyorsanız ve aynı gün çözüm bulmak istiyorsanız bizlere ulaşarak hemen satış sağlayabilirsiniz. Ağır yük raf sistemleri, hafif yük raf sistemleri, çelik ve metal tüm raf sistemlerinde alım yapıyoruz. İstanbul depo raf sistemleri konusunda deneyimi yüksek kadrolarımızla yıl boyu aralıksız destek vermekteyiz.

Sultanbeyli Depo Rafları Alan Yerler

Sıfır raf alırken genelde herkes ciddi rakamlar öder. Ancak satmak istediğinde bekletilerinde olan rakamları bir çok kişi ve firma bulamaz. Ayrıca bir çok işletme doğru firmalar üzerinden satış sağlayamaz. Sultanbeyli depo raf sistemleri alan yerler olarak sizlere her yıl olduğu gibi 2020 yılında da aynı gün hizmet sunabilmekteyiz. Kullanmadığınız, boşa çıkmış ve atıl hale gelmiş tüm depo raf sistemlerini ekiplerimize ulaşarak kolayca satın. Her ilçede ikinci el raf alan yerler için firma bulmak zordur. Bu nedenle bir çok kişi satışları e-ticaret platformlarından ilan üzerinden denemektedir. Ancak bu yöntemle onlarca kişi muhatap olmak ve görüşmek zorunda kalabilirsiniz.

Sultanbeyli İkinci El Raf Alanlar

Sultanbeyli depo raf sistemleri için sizleri mağdur etmeden en güvenilir şekilde hizmet vermekteyiz. Müşteri ilişkileri en yüksek deneyili personelimizle satış ve sonrasında da hizmet sunmaktayız. Firma uzman personelimizden ayrıca gün içinde yerinizde ücretsiz keşif desteğide alabilirsiniz.

kurtköy depo raf sistemleri

Kurtköy Depo Raf Sistemleri

Depo raflarının tüm çeşitlerinin kullandığı bölgelerimizden biride bu semtimizdir. Kurtköy depo raf sistemleri bir çok endüstri sektöründe kullanılmakta olup bir çok deponun olmazsa olmazı konumundadır. Gıda depolarında, hırdavat depolarında, endüstriyel tesislerinde, üretim yapan firma ve fabrikalarda depo rafları hem ağır yük hemde hafif yük modelleri ile kullanılmaktadır. İstanbul depo raf sistemleri alım konusunda hizmet veren firmamız semtimizde de haftanın her günü tüm firmalara hizmet vermektedir. Satmak istediğiniz tüm depo rafları için bizlere ulaşabilir ve nakit ödeme alabilirsiniz.

Kurtköy Depo Rafı Alanlar

Bir çok ilçede ve bölgede olduğu gibi sizlerde ikinci el depo raflarınızı satacak bir firma bulmakta zorlanabilirsiniz. Firmamız ise senelerdir bu işi hakkı ile yapmakta ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviye sağlamaktadır. Tüm işletmelerin kullanım yapmadığı tüm rafları değerine nakit ödeme yaparak satın almakta ve sanayiye kazandırmaktadır. Kurtköy depo raf sistemleri için işinde uzman güvenilir bir firma arıyorsanız mutlaka ekiplerimizle tanışınız.

Kurtköy Ağır Yük Raf Sistemleri Alan Yerler

Hafif yük raflarını alım yaptığımız gibi en çok talep gelen ağır yük raflarında da aynı gün adresinizden alım yapıyoruz. Çelik raf tipleri, metal depo raf sistemleri için en yüksek fiyat teklifini tarafınıza veriyoruz. istanbul içinde hem anadolu yakası hemde avrupa arkasında günün her saatinde ücretsiz yerinde keşif hizmetimiz vardır. Yerinize gelecek uzman personelimiz raflarınızı inceleyecek olup hemen fiyat teklifini sizlere iletecektir. Kurtköy depo raf sistemleri için vakit kaybetmeden hemen bizleri arayınız.

pendik depo raf sistemleri

Pendik Depo Raf Sistemleri

Depo raflarının her alanda kullanımı bulunmaktadır. Pendik depo raf sistemleri için ikinci elde alım yapan firmayız. Gıda depolarında, hırdavat depolarında, fabrikalarda ve çeşitli endüstri sektörlerinde kullanılan depo rafları için nakit ödeme yaparak alım yapıyoruz. Kullanmadığınız ve atıl hale gelmiş depo raflarınızı bizlere ulaşarak kolayca satabilirsiniz. İstanbul depo raf sistemleri konusunda ikinci elde aynı gün alım yapabilen ender şirketlerden biriyiz. Tüm depo rafaları alımlarında nakit ödeme yapıyor ve kendi araçlarımızla adresinizden alım sağlıyoruz.

Pendik Depo Raf Sistemleri Alan Yerler

Satın alırken son derece yüksek bedeller ödediğiniz rafları elden çıkarmak isteyebilirsiniz. Yada işletmenizde bulunan raflarınız eskimiş ve yenisi ile değişmeniz gerekebilmektedir. Firmamıza ulaşarak satmak istediğiniz tüm depo raflarını en yüksek bedelle elden çıkarabilirsiniz. Pendik depo raf sistemleri alım konusunda geniş ve yağın bir hizmet ağına sahibiz. İster şehir merkezinde olun yada fabrikalar bölgesinde olun bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamız ayrıca tüm ilçemizin semtlerinde ücretsiz keşif ve yerinde tespit hizmeti vardır.

Pendik Ağır Yük Depo Rafları

Depoların olmazsa olmazı ağır yük depo raf sistemleridir. Yüksek ağırlığa sahip olan ürünlerin istiflenmesi için gerekli ve zorunludur. Bir çok gıda deposunda ve ağır hacimli ürünlerin depolanmasında ağır yük rafları kullanılmaktadır. Pendik depo raf sistemleri için alım yapan firma arıyorsanız mutlaka bizlere ulaşarak fiyat teklifi isteyiniz. Her model ve çeşit ağır yük raflarında alımlarımız mevcuttur.

maltepe depo rafı alanlar

Maltepe Depo Rafı Alanlar

Ağır yük depo rafları ve hafif yük depo raf sistemlerinizi nakit alıyoruz. Maltepe depo rafı alanlar olarak satmak istediğiniz tüm raflarınıza talibiz. Arayın hemen uzman personelimiz adresinize gelerek yerinde tespit yapıp fiyat teklifi versin. Kabul etmeniz halinde firma personelimiz tarafınıza nakit ödeme yapacak olup kendi araçlarımızla rafları adresinizden alacağız. İstanbul depo raf sistemleri alım satım konusunda kurumsal çözümleri sizlere eksiksiz ve kusursuz sağlıyoruz.

Maltepe İkinci El Depo Rafları

İkinci el depo raflarınızı kesinlikle hurdacıya vermeyin. Bizlere ulaşarak raflarımızın gerekli bakım onarımları yapılarak tekrar kullanılması sağlanabilmekte yada doğru geri dönüşüm işlemine alınmaktadır. Maltepe depo rafı alanlar olarak hiç bir müşterimizi mağdur etmeden aynı gün alım yapıyor ve her alımda nakit ödeme sağlıyoruz. İstanbul genelinde bu konuda yüksek tecrübeye sahip bir kaç firmadan biriyiz. Depo raf sistemleri şehrimizde bir çok fabrika, gıda deposu, endüstri ve sektörde yaygın kullanımı vardır. Hali ile hem alış hemde ikinci elde satış oldukça fazladır. İstanbul ikinci el depo raf sistemleri konusunda titiz bir ekip çalışması sunuyoruz. Arayın hemen hizmet alın.

Maltepe 2.El Raf Alanlar

İkinci el depo raflarınızı satmak için ilan yöntemi ile çözüm arayabilirsiniz. Ancak çok fazla kişi görüşme yapmanız ve sürekli malzemeleri yerinde göstermeniz gerekebilir. Bu bir çok kişi için dayanılmaz bir durumdur. Maltepe depo rafı alanlar olarak sizleri bu zahmetli sürece sokmadan kolayca raf satış olacağı sunmaktayız.

depo raf sistemi alanlar

Depo Raf Sistemi Alanlar

Bir çok endüstri ve sanayi sektöründe depo rafları kullanımı yoğundur. Depo raf sistemleri alanlar olarak firmaların depolarında artık kullanmadığı tüm rafları değerine nakit ödeme yaparak satın almaktayız. Az veya çok, hangi model olursa olsun tüm depo raf sistemleri için peşin ödeme ile alım yapıyoruz. Satmak istediğiniz raflarınız için bizlere kolayca ulaşabilir ve aynı gün İstanbul içinde hizmet alabilirsiniz. 2020 yılında da deneyimli ve tecrübeli kadromuzla sizlere en hızlı ve etkin hizmeti biz sunuyoruz.

Depo Raf Sistemleri Alan Yerler

Depo raf sistemlerinde alım yaparken firma bulmak kolaydır ancak raflarınızı satmak istediğinizde sadece bu alanda profesyonel hizmet veren yer bulmak zordur. Bizlerde tam bu noktada sizlere çözümler üretiyoruz. Gezici mobil ekiplerimiz gün içinde tüm müşterilerimize ulaşabilmekte ve yerinde tespit yapabilmektedir. Satmak istediğiniz depolarda kullanımı olan ağır yük raf sistemleri, hafif yük raf sistemleri, çelik raf ve metal rafların tümünde alım gerçekleştiriyoruz. Depo raf sistemleri alanlar olarak sizleri mağdur etmeden güvenilir biz hizmet sunuyoruz.

İkinci El Depo Raf Sistemleri Alanlar

Depo rafları her ne kadar uzun ömürlü kullanım sağlıyor olsa da zamanla değişim gerektirebilir. Bu nedenle eski raflarınızı değerlendirmeniz gerekebilir. Bir çok firma veya işletme bu alanda kurumsal hizmet veren firma bulamadığından hurda niyetine raflarını verebilmektedir. Firmamız ise çözüm bulamayan tüm işletmelere piyasa koşullarında en iyi fiyat teklifini vermektedir. Depo raf sistemi alanlar olarak mutlaka sizleri ekibimizden fiyat almaya bekleriz.