Ağır yük raf sistemleri bir çok sanayi ve endüstride kullanılmaktadır. Firmamız işletmelerin artık kullanım yapmadığı yada farklı nedenlerle raf sistemlerini yenilemesi durumunda ikinci el alım ve satış hizmetleri sağlamaktadır. Ağır yük raf sistemleri her ölçüde palet ve paketli ürünlerin istiflenmesinde kullanılmaktadır. Üniversal, kolay uygulanabilir ve ekonomik depo raf sistem modelleridir.

ağır yük raf sistemleri

  • Kullanım Ömrü –Ortalama 20 yıl kullanım ömrü bulunmaktadır.
  • Kurulum – Montaj – Monte ve de-monte sistemler olduğu için rahatlıkla deponuzda istediğiniz bir alana kurulabilir.
  • Taşıma Kapasitesi – Her bölmenin taşıma kapasitesi 2.5 tondur.
  • Ebat – Ölçü – Yükseklik ve travers sayısı istenilen ölçüde ayarlanabilir.

ağır yük rafları

ağır yük raf sistemleri

Ağır Yük Raf Sistemleri Alınır

Firmamız kullanım yapmadınız ve boşta duran, bekleyen ikinci el ağır yük raf sistemleri ve aksesuarlarını nakit ödeme yaparak sizlerden satın almaktadır. Depo raf sistemi için sıfır ürünlerde satış hizmetimiz olduğu gibi ikinci el depo rafı alımıda güvenli firma altyapımızla sağlamaktayız. İstanbul içinde hangi ilçe ve semtte olursanız olun depo rafınızın satmak için bizi arayabilir ve yerinizde hizmet alabilirsiniz.

Raflarınız ne kadar kullanılmış olursa olsun satın alım gerçekleştiriyoruz. Sizlerden aldığımız depo rafları gerekli bakım onarımları yapılmak sureti ile tekrar kullanıma sunulmaktadır. Şayet kullanım ömrü kalmayan ağır yük raf sistemleri ise geri dönüşüme alınmaktadır. Müşteri memnuniyeti en yüksek şekilde hizmet vermete ve alırken en iyi fiyatları vermekteyiz. Haftanı her günü raf satmak için bizi arayabilirsiniz.