içinden geçilebilir raf sistemi nedir

İçinden Geçilebilir Raf Sistemi Nedir?

Son yılların en önemli raf sistemlerinden biri içinden geçilebilir raf sistemleridir. Daha önce denk gelmediyseniz İçinden geçilebilir raf sistemi nedir? Sorusunun cevabını merak edebilirsiniz. Drive through olarak adlandırılan içinden geçişli bu raf sistemi içine girilebilir raf sistemleri ile karıştırılmamalıdır. İçinden geçilebilir raf modellerinde ürün-mal bir taraftan ikmal edilmesi diğer taraftan ise malın ve ürünün çağılmasını sağlamaktadır. Bu raf sisteminde travers kullanımı yerine ray kullanılmıştır.

İçinden Geçilebilir Raf Sistemi

Depolama ve istiflemede her yeni dönemde farklı tip gelişmeler yaşanmaktadır. Büyük ve hacimli depolamaya ihtiyaç duyulan sektörlerde içinden geçilebilir raf sistemi büyük avantaj sağlamaktadır. Yer ve alandan kazanç sağlandığı gibi kullanım kolaylığı ve zaman tasarrufuda sağlar. Koridor kullanıma gerek duymadan yerden avantaj sağlar. Büyük depolama alanları için ideal bir tercihtir. Dünyada uzun süredir bu tür raf sistemleri kullanılmakta olup Türkiye’de son yıllarda etkin bir kullanıcıya ulaşmıştır.

Ürün ve malların tek taraftan giriş çıkış yapabilmesinin aksine bu raf modelinde bir taraftan giriş yapılır diğer taraftan çıkış yapılır. Tam sözlük anlamı Drive – Through Rack olan bu ürün her ne kadar maliyetli olsa da  kullanımı her geçen yıl artmaktadır.

içinden geçilebilir raf sistemi

İçinden Geçilebilir Raf Sistemleri Alanlar

Firmamız ikinci el depo rafı için her çeşit ve modelerde ürünü satın almaktadır. Satmak istediğiniz her depo rafınıza talibiz. İçinden geçilebilir raf sistemi alımlarımızda bulunmaktadır. Rafın büyüklüğüne ve kalan kullanım ömrüne göre en iyi alım satım fiyat teklifini veriyoruz. Bizlere ulaşarak firma uzmanımız adresinize çağırabilir yerinde inceleme isteyebilirsiniz. Satışını yapacağınız rafları analiz ediyor ve sizin yerinizde aynı gün fiyat teklifimizi veriyoruz. Satmak isterseniz belirlenen fiyatlar nakit olarak tarafınıza ödenmektedir. Hafta için hafta sonu ikinci el depo rafı satmak için bizlere mutlaka ulaşınız.

İçinden geçilebilir raf sistemi nedir? yazımız dışında diğer tüm raf sistemleri için detaylı bilgiyi web sitemizde bulabilirsiniz. Yinede yetersiz kaldığımız diğer ayrıntılar için bizleri arayabilir ve teknik personelimizden yardım alabilirsiniz. Depo raf sistemleri için alım satım konusunda güvenilir hizmetlerimiz 2021 yılında da aralıksız olarak devem etmektedir.

Bir Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.