2.El Depo Rafı Satmak İstiyorum

2.El Depo Rafı Satmak İstiyorum

Depo raflarını alırken ciddi maliyetler ödememektedir. 2.El Depo Rafı Satmak İstiyorum diyorsanız kurumsal çözüm için ekibimizle tanışınız. Artık kullanmadığınız rafları çürümeye terk etmek yerine ikinci el depo raf sistemleri alan profesyonel firmamıza kolayca satabilirsiniz. Firmamız hem sizlere yüksek fiyat vermekte hemde söküm, nakliye dahil tüm işleri bünyesindeki personelleri ile yapmaktadır.

Ağır yük depo raf sistemleri ve hafif yük raf sistemlerinin tüm model ve çeşitlerinde alım yapmaktayız. Satmak istediğiniz rafları yerinize gelip görüyor ve fiyat teklifimizi hemen veriyoruz.

Depo Raflarını Nasıl Satabilirim?

Depo raflarının genelde alıcısı her zaman vardır. Ancak süreç bazen çok uzun olabilir. Firmanıza veya kendinize ait olan rafları ilan yöntemi ile internette satabilirsiniz. Bu tür satışlarda birden fazla kişi ile muhatap olup rafları göstermek zorunda kalabilir ve satmadan ciddi mesai harcayabilirsiniz. Bunun yerine ikinci el depo raf sistemleri alımı yapan firmamıza ulaşarak hiç beklemeden en hızlı şekilde rafların satışını en iyi fiyatla nakit olarak yapabilirsiniz.

Depo Raflarını Nasıl Satabilirim?

2. el depo rafı ürünleriniz hangi model ve ebatları, ölçüleri ne olursa olsun alım yapıyoruz. Çelik, Metal, Demir, Alüminyum raf dahil her tür üründe en iyi fiyatlarla adresten aynı gün alım yapıyoruz.

2.El Depo Rafı Fiyatları Nasıl Belirlenir?

Her maden türünün yani çelik, demir ve metal ürünlerinin bir kullanım ömürleri bulunmaktadır. İkinci el depo rafları fiyatları belirlenirken sistemin mevcut kalan ömürleri hesaplanır. Geri dönüşüm yerlerine yani hurdacılara raflarınızı vermek istiyorsanız elbet bu durum geçerli olmayacaktır. Hurdacılar sizlerden satın aldıkları raf sistemlerini direk geri dönüşüme vermektedir. Firmamız ise gerekli bakım onarımları yapıldıktan sonra tekrar kullanıma sunmaktadır. Bu nedenle daha iyi be yüksek fiyatları müşterilerimize vermekteyiz.

fiyatların net olarak belirlenebilmesi için raf sisteminin en son güncel durumunu yerinde görmek gereklidir. Bunun için firmamız müşterilerine ücretsiz keşif hizmeti vermektedir. İstanbul içinde aynı gün tüm ilçelerde müşterilerimizin vereceği adrese gitmekte ve fiyat tespiti yapmaktayız.

Vaktiniz yoksa ve acil fiyat almak istiyorsanız bizlere depo raf sisteminin en güncel fotoğraflarını ileterek yüne fiyat alabilirsiniz. Ancak nihai net fiyatlar için yerinde tespit yapmak en doğru olan yöntemdir.

2.El Depo Rafı Fiyatları Nasıl Belirlenir

2.El Ağır Yük Depo Rafları Sökümü Yapıyor Musunuz?

Depo raf sistemi konusunda profesyonel kadrola sahip olan firmamız raf kurulum ve söküm hizmetleri de vermektedir. İş güvenliği kurallarına dünya standartlarında uyum sağlamak hassas işçilik sağlamaktayız. Kaç metre ve hangi tip sisteme sahipseniz firmamızdan raf söküm ve kurulum talep edebilirsiniz.

Satmayı düşündüğünüz raf sistemleri eğer kurulu ise yine firmamız personelleri tarafından söküm işlemi yapılacaktır. İkinci el depo raf sistemleri satışlarında kurulum ve söküm işlerinde herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

İkinci El Depo Rafı Satışı Ödemesi Nasıl Yapılıyor?

Şirketimiz depo rafları alanında yaklaşık 10 yılı aşkın bir sektör tecrübesine sahiptir. Sizlerden satın aldığımız depo raflar için nakit ödeme dışında herhangi bir ödeme şeklimiz bulunmamaktadır. Çek ile ödeme, senet ile ödeme, vadeli ödeme teklifi yapmayız. Raf sistemleriniz için vereceğimiz fiyat teklifini kabul etmeniz durumunda vadedilen ücret aynı gün sizlere alım sırasında nakit olarak ödenecektir.

Raf alım satım işlerinde güven oldukça önemlidir. Bu alanda bir çok farklı sorun mağduriyet yaşanmıştır. Bu sebeple raf alırkende satarken de ciddi firmalar ve kurumsal hizmet verebilecek firmalar ile çalışmanız önerilmektedir. Her işi yapan değil alanında uzman sektör bilgisine sahip yerler ile çalışmalısınız. Depo rafları dışında farklı bir hizmetimiz bulunmamaktadır. Şimdiye kadar müşterilerimizden hiç bir olumsuz geri dönüş almadık.

Bir Yorum Yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir