Bir çok sanayi ve sektörde hafif yük raf sistemleri kullanılmaktadır. Orta ve küçük hacimli ürün ve malzemelerin istiflenmesi için oldukça ideal bir depo raf sistemidir. Modüler yapıya sahip olan hafif yük raf sistemleri son derece pratik ve estetik bir raf sistemidir. Firmamız depo raf sistemlerinin tüm çeşitlerinde ikinci el ürün, sıfır suntalı ve suntasız raf sistemleri üzerine hizmet vermektedir. İstifleme, teşhir ve stoklama için hafif yük raf sistemleri çözümlerimiz için mutlaka ekiplerimize ulaşın.
hafif yük raf sistemleri

Hafif Yük Rafları Alan Yerler

Depo raf sistemleri firmamız ikinci el hafif yük rafları için alım yapmaktadır. Kullanmadığınız ve satmak istediğiniz her model hadi yük rafınızı nakit ödeme yaparak sizlerden satın alıyoruz. Eski yada yeni, az veya çok kullanılmış tüm hafif yük raf sistemlerini bizlere ulaşarak kolayca satabilirsiniz. Dilerseniz raf sistemlerinin görsellerini bizlere WhatsApp üzerinden iletebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz. Ayrıca depo raf sistemleri firmamız İstanbul içinde her semt ve ilçede ücretsiz keşif hizmetleri vermektedir. Firma uzmanımız vereceğiniz adrese gelerek satmak istediğiniz hafif yük depo raf sistemlerini inceler ve fiyat teklifi verir. Sizlerinde kabul etmeniz halinde ödemeniz tarafınıza nakit olarak ödenir ve kendi araçlarımızla nakliyesi yapılır.

 

hafif yük raflar

hafif yük rafları

İstanbul Hafif Yük Depo rafı Alımı

İstanbul Hafif yük depo raf sistemleri için alım ve satım için uzman firmamıza ulaşın

Hafif yük rafları teknik özellikleri

Depo raf sistemleri için hafif yük rafları büyük önem taşır. Kullanım amacına en uygun raf çözümleri için profesyonel destek almanız gereklidir. Standart ve özel ölçülerde hafif yük raf sistemleri için ekibimizden hizmet talep edebilirsiniz.

  • Uygun ağırlıkların istiflenmesi ile birlikte hafif yük raf sitemlerinin 20 yıl kullanım ömrü vardır.
  • Raf aralıkları kolaylıkla ayarlanabildiği için her ebattaki ürünün depolanmasına adaptasyon sağlayabilir.
  • Küçük alanlarda size ekstra alan kazandıran, tonaj olarak hafif olduğu için çok pratik ve ekonomik raf sistemleridir.
  • Her traversin taşıma kapasitesi 500-750 kg’dir.
  • Yükseklik ve travers sayısı istenilen ölçüde ayarlanabilir.

Hafif yük rafları için 2.el alımlarında en iyi fiyatları biz veriyoruz. Atıl halde çürümeye bırakmak yerine bizlere ulaşarak 2.ek hafif yük depo raflarınızı hemen satabilirsiniz. Bizlere ulaşabileceğiniz irtibat numaralarımız site içerisinde verilmiştir.